logo

Bizi Arayın

+90 242 464 1016

logo

Adres

Fener Mah. B. Ecevit Blv. No:86/3 Lara/ANTALYA

Hakkımızda

TS TARIM KİMDİR ?

TS TARIM HAKKINDA

Birliktelik bilinciyle hareket eden firmamız, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ve sektöre yön veren A+ Bayilerimiz ile büyüme devam etmekteyiz. En modern üretim ve operasyon tekniklerini, son teknoloji otomasyon sistemleri ile kontrollü üretim gerçekleştirip İYİ TARIM UYGULAMALARI proseslerine uygun Sertifikalı fide üretimi yapmaktayız. Özellikle aşılı fide üretiminde kullandığımız AŞI ROBOTU (Grafting Robot GR-300) ile kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve hastalıktan ari aşılı fide üretimi gerçekleştirip uyguluyor olmamız bizi sektörün öncü kuruluşlarından biri haline getirmiştir. Geniş vizyonumuz ile ilkleri yaparak fide sektörüne kılavuzluk etmek ve sektörel gelişmeye katkı sağlamak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

TS TARIM KİMDİR ?

2004 yılında kurulan TS Tarım, kurulduğu günden bu yana sektör hizmet alanında topraksız tarım ile faaliyet göstermektedir. Bilgisayar sistemli modern seralarda kontrollü üretim gerçekleştiren firma, her geçen gün özellikle ‘salkım domates’ ve ‘beef domates’ üretiminde pazar payını artırmak için ürün geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.
Şu anda 39.000 m2 alanda 1000 ton/yıl üretim gerçekleştiren TS Tarım, başta Almanya, Rusya, Hollanda, Slovenya olmak üzere diğer Avrupa ülkeleri olmak üzere üretiminin %80’niyle ihracat gerçekleştirmektedir. %20 iç pazarın zincir marketlerine ürün tedarik eden firma, 2013 yılında salkım domateste 1250 ton/yıl ihracatı hedeflemektedir. Tesis ettiği ‘teknolojik’ seralarında;
• Elektroniğin elverdiği tüm kontrol olanaklarını kullanmakta,
• Otomatik havalandırma ve termal perdeleme sistemleriyle sağlı ortam yaratmakta,
• Bilgisayar kontrollü sulama ve gübreleme sistemi ile üretim ve verim kalitesini artırmaktadır.
Kurum kültürü olarak ürün yetiştiriciliği konusunda personel eğitim ve seminerlerine önem verirken, bünyesinde stajyer öğrenci ve mühendis pratik iş eğitimi vermektedir. ‘Integrated Pest Management’ teknikleri ile igili eğitimi de almış olan TS Tarım’ın  Ziraat Mühendisi ve kurum personeli bulunmaktadır.
‘Global GAP’ ve ‘ITU” onaylı iyi tarım uygulamaları belgesine sahipliğiyle, hizmet sunduğu sektöründe kalite yönetim sistemine uygunluğunu kanıtlamıştır.

2004 yılında kurulan TS Tarım, kurulduğu günden bu yana sektör hizmet alanında topraksız tarım ile faaliyet göstermektedir