logo

Bizi Arayın

+90 242 464 1016

logo

Adres

Fener Mah. B. Ecevit Blv. No:86/3 Lara/ANTALYA

FİDE

FİDE'NİN YOLCULUĞU

Tohumdan Hasada TS Fide Yolculuğu

Modern Ekim
İthal torf ve vermikulitin kullanıldığı, steril viollere, tam otomatik tohum ekim makinası ile ekilen tohumlar otomatik nem ve ısı kontrollü odalarda çimlerndirme işleminden sonra seralara alınmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi yaklaşık 40 milyon düz ve 10 milyon aşılı fideye ulaşan TS fide her çeşit aşılı aşısız sebze fideleri üretmektedir.
  
Sağlıklı Fide Aşılı Fide
TS fide üreticinin daha kaliteli ve sağlıklı ürün elde edebilmesi için ITU sertifikalı fide üretimi yapmaktadır. Özelikle aşılı fide üretiminde üst düzey teknolojik alt yapı ve streril ortamda tohumdan teslimata kadar her noktada deneyimli personeli, zamanında ve sağlıklı fide teslimatı ile hizmet vermektedir.

 

Kontrollü Üretim
TS Fide, bilgisayar kontrollü seralarında sulama, ilaçlama, ısıtma, sıcaklık ve nem kontrolü otomatik olarak ayarlanan ve hijyen koşullarının yüksek olduğu bir üretim gerçekleştirmektedir. Kendi araçlarımız ve kargo şirketleri ile Türkiyenin bütün noktalarına fide teslimatı yapabilmekteyiz.

 

2004 yılında kurulan TS Tarım, kurulduğu günden bu yana sektör hizmet alanında topraksız tarım ile faaliyet göstermektedir