logo

Bizi Arayın

+90 242 464 1016

logo

Adres

Fener Mah. B. Ecevit Blv. No:86/3 Lara/ANTALYA

HİZMETLER

HİZMETLERİMİZ

HİJYEN

TS Tarım’ın tüm çalışanları hijyen standartları dahilinde, iş elbisesi giymekte; bone, maske ve tek kullanımlık eldiven kullanmaktadırlar.
Çalışanların sağlık taramaları düzenli olarak TS Tarım tarafından yaptırılmakta, bununla birlikte 3 ayda bir portör, 6 ayda bir de tüberküloz muayeneleri yapılıp kayıt altına alınmaktadır.
Tam fonksiyonlu tesis su arıtma sistemine sahip TS Tarım’ın suları her ay bakteriyolojik testlerden ve 3 ayda bir de kimyasal analiz kontrolünden geçmektedir.

ÜRETİM DÖNEMİ

15 YLÜL – 15 Temmuz Salkım Domates
15 Mart – 15 Temmuz Beef Domates

TOPRAKSIZ TARIM

Topraksız Tarım, bitkisel üretim sırasında toprağın kullanılmadığı bitkinin toprak görevini gören ortamlar içinde yetiştirilmesine olanak sağlayan tarımsal bir üretim metodudur. İngilizce (hydroponics) hidroponik denilen bu üretim metodu ile;
* Kaliteli,sağlıklı ve güvenli üretim yapmak
* Birim alandan daha çok verim almak
* Üretim boyunca izlenebirliği (tracebility) sağlamak
* Müşteriye özel çözümler ve üretim deseni sunmak amaçlanmaktadır.


TS Tarım;
* Yüksek kontrol sistemi ile sera içindeki ve dışındaki hava sıcaklığı, nem, kriterlerini sürekli gözleyerek sera iç havasını bitki büyümesi için gereken ideal koşullarda tutar.
* Bilgisayarlı kontrol sistemi Ec, Ph değerleri sürekli ideal seviyede tutularak, bitkinin sağlıklı büyümesini sağlar.
* Bambus arıları tarafından doğal dölleme yönetimiyle üretilen domateslerinde, biçbir zaman hormon kullanmaz. Bu yüzden şekli, çekirdek yapısı ve tadı diğer hormonlu veya arısız cinslerden çok farklıdır.
Arı tarafından döllendiği ve hormon kullanıldığı için son derece sağlıklıdır.

2004 yılında kurulan TS Tarım, kurulduğu günden bu yana sektör hizmet alanında topraksız tarım ile faaliyet göstermektedir